Yetkili Kombi Servisi, kombi tamiri, kombi servisi, eca yetkili kombi servisi, baymak yetkili kombi servisi, demirdöküm kombi servisi, vaillant yetkili kombi servisi, ferroli yetkili kombi servisi

Kombi Servisi, Kombi Tamiri

Karaca teknik olarak tüm kombi markalarına servis hizmeti vermekteyiz. 3 ekibimizle istanbulda anadolu yakası avrupa yakası ayırmaksızın, aynı gün içerisinde servis garantisi ile kapınızdayız. Değiştirdiğimiz tüm parçalar 2 yıl garanti kapsamındadır. 

Servis talebinizin bizlere ulaşmasından sonra, aynı gün içerisinde uzman personellerimizi sizlere yönlendiriyoruz. Gelen servis personelimiz öncelikle arıza tespiti yapıp sizleri konu hakkında bilgilendiriyor. Daha sonra sorunun çözülmesi için gerekli işlemler yapılıyor. 

Tüm çalışanlarımız MYK tarafından işinde uzmanlaşmış kişilere verilen 11UY0032-4 Doğal Gaz Isıtma ve Gaz Yakıcı Cihaz Servis Personeli (Seviye 4) belgesine sahiptir. Bu belgeye sahip olmayan kişilerin kombiye müdahale etme izni yoktur. Sizlerde bu konuda daha dikkatli davranıp bu belgeye sahip olmayan servis personellerine kombinizi teslim etmeyiniz.

Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak yada servis tabeli oluşturmak için 0544 381 05 82 numaralı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Online servis talebi oluşturmak için alttaki linke tıklayabilirsiniz.

Online Servis Talebi

Diğer Hizmetler

+14 Yıllık deneyim ile çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.