Ataşehir Kombi Bakımı, ataşehir kombi tamiri, ataşehir kombi servisi, ataşehir yetkili kombi servisi, ataşehir eca servisi, ataşehir baymak servisi, ataşehir demirdöküm servisi, ataşehir vaillant servisi, ataşehir ferrolli servisi

Ataşehir Kombi Bakımı, Kombi Tamiri

Ataşehir Kombi Bakımı, Kombi Tamiri

Kombi Servisi Hizmetleri

Karaca Teknik olarak ataşehir de aynı gün içerisinde hizmet vermekteyiz.

Isınma probleminin tarih olmasını sağlayan kombilerin hayatımızdaki önemi oldukça büyüktür. Isınma, ocak, sıcak su gibi tüm kişisel gerekliliklerde kombilerden büyük ölçüde yararlanmaktayız.

            Zahmetsiz ve ekonomik bir şekilde gereksinimlerimi gidermek için kombi bakımlarınızı düzenli yaptırmak gerekir. Kombi ve petek temizleme işlemlerinin düzenli yapılması kombilerinizden aldığınız verimi artırır. Böylece kış aylarının en soğuk günlerinde bile, sıcacık ortamların keyfini çıkarırsınız.

 Kombi Bakımını Doğru Zaman Aralıklarında ve Düzenli Yaptırın

 Kombi bakımının doğru zaman aralıklarında yapılması oldukça önemlidir. Yağmur, kar ve don olayları başlamadan önce cihazınızın düzenli çalışıp çalışmadığını mutlaka kontrol ettirin. Birbirine entegre çalışan kombi sistemlerinde her parçanın ayrı önemi vardır. Böylece uzun süre sıkıntı yaşamadan cihazınızı kullanabilirsiniz.

             Bakımı yapılmayan kombilerin kulanım ömrü daha az olur. Bunun yanında fazla enerji sarfiyatı sağlayarak kabarık faturaların gelmesine sebep olur. Kulaktan dolma bilgilerle yapılan bilinçsiz müdahaleler cihazlarınıza fayda yerine zarar verebilir. Bu sebeple kombi servisi hizmetlerini mutlaka işin uzmanından almanız gerekir. 

Kombi bakımı ve tamiri konusunda firmamızda işinde uzmanlaşmış ekiplerimiz bulunmaktadır. Bu ekipte çalışan tüm personellerimiz MYK tarafından işinde uzmanlaşmış kişilere verilen 11UY0032-4 Doğal Gaz Isıtma ve Gaz Yakıcı Cihaz Servis Personeli (Seviye 4) belgesine sahiptir. Bilinçli tüketiciler olarak sizlerinde bu belgeye sahip olmayan teknik servis personellerine, kombinizi müdahale ettirmemenizi tavsiye ederiz.

Hizmetlerimiz Hakkında daha fazla bilgi almak yada servis talebi oluşturmak için 0544 381 05 82 numaralı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Online servis talebi oluşturmak için alttaki linke tıklayabilirsiniz.

Online Servis Talebi

DİĞER BÖLGELER

+14 Yıllık deneyim ile çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.